ART / Lithographs / Litographs 9041442
nr 904 1442
LITOGRAPHS (F)
3 pcs, Karl Erik Häggblad, 160 upplaga, lösa bla, sheet: 65 x 50,
3 st, Karl Erik Häggblad, 160 upplaga, lösa bla, bladets mått: 65 x 50
600
SEK 100
Monday August 4 2014
at 18:33:19
3/8 23:05:43